Hirdetés

Aktív témák

  • greenity

    aktív tag

    Talán kezdek kicsit jobban lenni és ebben szerintem benne van az is, hogy elhatároztam, hogy én már pedig spinningre fogok járni, ha törik ha szakad . Mert hiányzik, mert hiányzik az ilyenfajta kihívás, a mozgás. Csütörtökön szépen el is vonszoltam magam a teremig, féltem tőle mint a tűztől, hogy most ez nekem nagyon fog fájni.
    És tudjátok mit? Fájt, rohadtul, már melegítésnél éreztem, hogy a kezem nincs rendben, ezért aztán nem is csináltam végig minden gyakorlatot, mert lehetetlen lett volna, 2-3 gyakorlat felénél leültem és magas ellenálláson tekertem tovább. Elégedett voltam magammal a végén, igaz, hogy a lábamat alig bírtam felemelni az izomláztól, a csuklóim égtek, de azért túléltem, másnap már könnyebben ment az ágyból való kimászás.

    Tegnap este mondjuk bedagadt és minden baja lett a kezemnek, akkor beadagoltam egy jó adag fájdalomcsillapítót, és majdhogynem aludtam is rendesen :)

    Szóval talán jön a jó idő, én is felébredek a téli fájdalomálomból :) Szép hétvégét :) irány melózni :D

    "Egy mosolynál jobb a több"

Aktív témák