Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Versus

    senior tag

    válasz access_denied #19 üzenetére

    300/650-en de elbírja a 300/700-at is csak ez fölött kezd szemetelni (a réz tepsi ilyenkor kb. 80 fokos a tetején :) ) Amúgy azóta applikáltam egy Agressive Timing Biost ,igy atom stabilan nyomott 14963 pontot. A sis655 biztos jó chipset ,csak annyit fűznék hozzá hogy ha szép nagy betűkkel rá is van nyomtatva a lap dobozára a DDR400-as támogatás az bizony akkor is csak DDR333-on fogja hajtani a ramokat.Egész egyszerűen azért mert a chipset ennyit tud. Amúgy teljesítményben kb itt van egálban a Granite Bay-el,aki nem hiszi talál tesztet dögivel! :)
    De ha a GB-n elkezdünk fsb-t emelni,és ugye a szinkronitásnak is van előnye akkor elég rendesen elszalad a ló és egyelőre úgy néz ki hogy majd csak a Canterwood fogja átugrani ezt a memória sávszélességet.
    Az érdeklődőknek egy link : ftp://ftp.asus.com.tw/pub/ASUS/mb/sock478/P4C800/e1224_p4c800.pdf
    Az ára előrejelzésem szerint kb. 72 ezer forint lesz (tehát nem lesz olcsóbb sajnos mint a GB de a feature-ok heves nyálelválasztást idéznek elő minden teljesítményre hajtónál! :) (különösen ez az Artifical Intelligence Overclocking izgatja a fantáziámat)

    Premium Vintage

  • erdoke

    titán

    válasz access_denied #21 üzenetére

    Szerintem Radeon 9700-at kellett volna venned. 350/600 jó hűtővel. Ja és 256 bites RAM, amivel a VPU ''futtatását'' ki is tudod használni. GF4 4200-nál hiába húzod (=nyúzod?) szegényt, nem igazán ő a szűk keresztmetszet. :o

    A legjobb aláírás a héten

  • Versus

    senior tag

    válasz access_denied #21 üzenetére

    A vicc az hogy a VGA vásárlásom teljesen spontán volt mivel egy MSI ti4200-at vettem de annyira nem tetszett hogy visszavittem a boltba és mondtam hogy nézzenek már valami Asus-t (Márkahűség) mindegy mi kb ebben a kategóriában. Felhívták a nagykert hogy jött ez a V9280 Super Fast de nem tudják mi ez ,mondtam látatlanban nem érdekel hozzák el! :) Arra csak utána jöttem rá (tudod szakirodalom) hogy ez egy olyan gf4 ahol az Asus mérnökei szabad kezet kaptak az eredeti gf4 átalakítására ,így kapott egész más ramokat,nyák-struktúrát és egy durva ámde hatásos hűtést! :) Ja és egy tizest fizettem fel az MSI-re ,de nekem ennyit megért volna csak a márkanév is. Nevezzetek nyugodtan sznobnak! :) Ja és Radeon 9700 pro témában amúgy is tartozom egy a tesztelésről szóló privát levéllel Anulu kollégának ,ha gondolod megkapod te is! :)

    Premium Vintage

  • Versus

    senior tag

    válasz access_denied #28 üzenetére

    Én kipróbáltam 1000 pont + a 3dmarkban és kb 5-7% játékokban.
    Ha fele annyit hozzáteszek a procihoz akkor ennél is többet nyerek.
    Nem hittem a tmshw-n megjelent tesztnek és gondoltam utánajárok. Az egyéb kényelmetlenségekről nem is beszélve. :) Mire lesz valami ami dx9-es addigra fele ennyiért veszek valamit nv35-ös maggal. Persze ahogy magamat ismerem valakinek le kell állítania nehogy az egész fejlesztési alapomat valami szép aranyszínűre költsem ! :)

    Premium Vintage

  • Versus

    senior tag

    válasz access_denied #30 üzenetére

    Én erre is kíváncsi voltam mikor bekínlódtam a Radeont ..... szerintem nem igaz hogy akkora a különbség ,legalábbis egy 957DF-en nem lehetett megmondani hogy éppen melyik kártya van a gépben. Max arról hogy a monitor szépen csíkozott a radeonnál ,vélhetően a selejtes nyák árnyékolás miatt. Legalábbis a nálam tapasztaltabbak azt mondták hogy ez előfordul és ilyenkor ez a hibajelenség.

    Premium Vintage

Aktív témák