Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • racskobalazs

    senior tag

    válasz vinpilu #843 üzenetére

    Szia, nekem ma jött meg, első tapasztalatok alapján nagyon jó (a 2018-as változathoz viszonyítva), elképesztő gyors.
    Annyi kicsit fura, hogy se stresszt se vo2-t se pulzust nem mér/nem szinkronizálja (csak random), pedig bekapcsoltam a 24h monitoringot mindenhol. Szerintem valamit én rontok el, mert review-ek alapján nem így kéne működnie :D - Edit, közben megnéztem és beszinkronizált, szóval van, hogy percenként mér pl pulzust, de van, hogy 20 perc kimarad, 5 óra óta 3x mért véroxigén szintet, stressz jelző semmit se változott. Továbbra is fura, de most máshogy
    Asszisztens gyors, hívásokat lehet rajta fogadni bt-n, egész használható hangminőséggel, sportot amennyire ki tudtam próbálni így fél nap alatt, pontos.
    Igazából nem tudom miben más mint a többi wearos watch, mert ugye nekem ugyan ez volt, csak régebbi.
    Akkuidő 80%-ról 55%-ra merült kb folyamatos nyomkodással, telepítgetéssel, beállítgatással 5 órától mostanáig.
    Így egyelőre ezek a gondolatok jutottak eszembe, a többi majd kiderül a használat során.

    [ Szerkesztve ]

    Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

Új hozzászólás Aktív témák