Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz JozsBiker #9565 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    Ez sem a legújabb "denevér", de már egyetlen TBK file-ban tárolja az összes levél fiók tartalmát. Mindazonáltal nyilván kerestem az interneten is vonatkozó információkat, és kiderült, hogy biztosabb magukat a mappákat elmenteni, és nem használni a program beépített "Backup/Restore" szolgáltatását.

    De... Nem ennyire egyértelmű a helyzet a konkrét esetben, ugyanis HDD-ről működik a mentés és a visszaállítás is. Az új SSD-mről már a mentés is elszáll hibával. De a HDD-vel (hiba nélkül) elmentett file-t sem képes maradéktalanul visszaállítani.
    (Teljesen rendszertelen, hogy hány kísérlet után éppen melyik mappa melyik leveleit képes visszahozni a mentésből, de éppen a leglényegesebbet, a leggyakrabban használt, legnagyobb méretű levélállományt képtelen visszaállítani.)

    Egyszerűen ötletem sincsen a probléma okára, és annak megoldására. Egyet tudtam tenni, hogy a HDD-ről lementettem külön a mappákat is, majd az SSD-t beüzemelve, azokat bemásoltam a megfelelő program mappába. Így legalább az érkezett levelek viszonylag hiánytalanul megvannak, úgy tűnik.

    Ám továbbra is szükségem van segítségre ebben:

    "Hogyan tudom a beérkezett és a küldött leveleket is kivétel nélkül visszaállítani a Gmail fiókjaimból? (A szerveren megvan minden levél a kezdetek óta.)"

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák