Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz Kobe #34365 üzenetére

    Én is így voltam ezzel sokáig, yousician elofizetesem is volt meg minden, és az ismert számok hiánya fel se merült problémaként. A gond az hogy akármilyen erős telefonod lehet, nem fog tudni helyetted gyakorolni. Cserébe tapasztalatom szerint az ilyen yousician szerű appok sokszor a fejlődés illúzióját adják, ha nem gyakorolsz metronommal pl, csak valami hasonló appal garantálom hogy gondok lesznek magadtól a ritmussal, saját tapasztalat.
    Hiába tudsz eljutni 2-3*okkal elég sokáig elég simán a 7. Szintig pl, ha magamtól semmit nem tudtam volna játszani, úgy hogy igazából nem is tanultam meg annyira az anyagot. Én csak oda tudok visszaterni hogy nem azzal van a gond, hogy nincs elég jó elérhető anyag, hanem az hogy bele kell fektetni a munkát, akárhogy fejlődik a technika, attól a barre akkordra váltás pl kezdetben ugyanolyan nehéz marad :D amikor jók tudnak lenni ezek az appok szerintem azok a nagyon kezdők, akiknek valamiféle visszajelzes vagy akár justin magyarázata nagyon sokat tud segíteni azzal szemben ha csak a csalamadeban olvasna valamit

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák