Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz csigi #109 üzenetére

    De, van... "xHCI Mode (Intel Z77 Chipset)", ez a kapcsoló. Akkor kell még ez: "HS Port #1 Switchable~HS Port #4 Switchable (Intel Z77 Chipset)" ja, és ez: "USB Controller (Intel Z77 Chipset USB3.0 Controller)" és ez meg a VIA: "OnBoard USB3.0 Controller#1 (VIA VL800 USB Controller, USB 3.0/2.0 ports on the
    back panel)
    ". Ezt az infót a manualból veszem. De amúgy azért is mennie kéne, mert nekem kvázi ugyanaz a lapom van, ugyanazokkal a BIOS-okkal, és a pár hete legfrisebbel nálam megy az Intel USB3...

    (#110) panses: Igen, azt hiszem hagyományos izzóval kell megnézni, meg valami energiatakarékossal vagy neonnal. De csak úgy rémlik, nem tuti. A POWER OFF értékre gondoltam amúgy. Azon tűnődöm, hogy a 12W az lehet a készenléti mód volt, és 1-3W körül volt a power off... De nagyon úgy rémlik, hogy meg is lepődtem, milyen keveset fogyaszt kikapcsolva. Ilyen 25-30W-októl a hajam égnek állt volna... :Y Amivel én mértem, az tuti jó volt, ilyen Conrad-os Energy Monitor 3000, végigpróbáltam mindennel a lakásban. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák