Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varg-ánya

    csendes tag

    válasz Qru #2095 üzenetére

    táp: hát annyira ez sem elterjedt, hogy csípőböl le lehessen fikázni, mondván mennyi a meghibásodás, meg rossz tapasztalat.
    egyébként német oldalakon bukkantam rá anno, mint valahol rendkívűl felhasználó barát eszköz (mondta akárki a névtelenségbe burkolózva). aztán meg minden táp képes magát összeszarni, illetve bele lehet nyúlni a gyárilag szarba. ilyen az FSP is, aminek pl. a csatiit (modulárisról beszélünk) sajna utálom.

    ezé qrva jó ebből a szempontból is. persze sok minden csak kézbe véve, meg a használat során derül ki... nem akarok verdiktet mondani, tehát szerényen csak annyit, hogy ennél a megoldásnál jobbal nem igen találkoztam
    továbbá csak japán szilárd elektrolitból építkeznek ezek is, meg válogatott alkatrészekből, persze-persze, mint minden Taiwanon. tudom: marketing...

    mindenesetre abban igazad van, hogy a táppal érdemben foglalkozni kell. el is határoztam már.
    csak tudod egy félnapos leállás, szarakodás, amikor pörgés van a gépen online, hát kész idegbaj
    a haverok meg fikáznak hogy hol vagy, szar a nagy gép?

Új hozzászólás Aktív témák