Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exymiriem

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy kérésem/kérdésem: 2 napja vettem egy ilyen alaplapot, de akárhogy próbálom rávenni, radeon vga karikkal nem hajlandó elindulni se a 3dbenchmark 2006. Van-e esetleg atapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

    Visszaolvatsam az egész fórumot, de mindenkinek 8600/8800/9600 karija van, lehet hogy éppen emiatt?

    Jelenség/eddigi próbák: Ami fix: alaplap, 2gb kingmax 800mhz ram, 4200+-os kétmagos proci, chieftec 420as táp, chieftec dragon ház. Ami változott: vga:
    -gigabyte 8600gt/galaxy 8600gt - ezekkel minden ment, semmi gond.(azért szomorúan tapasztaltam, hogy a galaxy kártya jobb volt...)
    -sapphire 3650/2600xt - ezekkel el se indul a 3dmark. Azért félek egy kicsit, mert ha a tesztprogi nem megy, akkor lehet, hogy játékok sem, arról nem beszélve, hogy nem tudom összehasonlítani a vga karikat.

    Nem húzok semmit, nem vagyok a híve, minden gyári driver, aztán kipróbálva netről letöltöttekkel(gyári oldalról), de nem szűnik meg a hibajelenség. Alaplap hiba lenne? de akkor miért mennek az nvidiások? memóriát kizárnám, esetleg inkompatibilitás?

    Ha valaki tudna segíteni, megköszönném, minden új és garis, egyszerűen nem értem, mi lehet a gond...

    Ha nem válaszolok azonnal, azért van, mert dolgozom. Kérlek légy türelmes, akár 24 óra is eltelhet, mire géphez jutok.

Új hozzászólás Aktív témák