Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeMax

    csendes tag

    sziasztok nekem egy speciális problémám lenne.
    Partition magic-el okoskodtam a minap mégpedig egy általam létrehozott 3. partició méretét akartam megnövelni(10 gigáról 20ra) amit ugye a program másik kettő szabad területéből "von el".nem is lett volna ezzel semmi gond csak újraindításnál csinálta a dolgát a PM(dosos felületen) majd adatáthelyezásközbe megszakadt(3-4%-nál) és újraindult.windows betölt, a 3. particióm 10gigás maradt, a primary-nak semmi baja csak a 2.particióra azt írta ki hogy RAW.jópár újraindítás windows dolgozgatott a partición.újraindexelés.scandisk bla bla.Végeredménye:adatok megvannak(Látszólag) méretre stb de összevannak keveredve!!! ezt úgy értem hogy pl egy zenei fájl alatt egy másik film hangsávjából egy részlet megy.a képeket abszolút nem mutatja.egykét film elindul de ott is csak a hang ott meg pont zenei fájlokból részletek mennek :D
    kicsit vicces de van azért pár kép meg saját videófelvétel amit szivesen visszakapnék (kiírás előtt álltak).most éppen pihen a winyó.jah és másolni,kivágni nem lehet róla.modosítani se a nevét,ilyesmi.
    a fő kérdés az hogy egyáltalán ráeresszem-e a GDB-et vagy ez már veszett fejsze nyele ?
    nemnagyon hallottam még ilyen estről és azt se hiszem hogy visszalehetne fordítani az adatokat de ha valamit tudok tenni akkor azt mondjátok el :)
    előre is köszönöm

    [ Szerkesztve ]

  • DeMax

    csendes tag

    válasz liksoft #191 üzenetére

    aha értem! tehát akkora barom vagyok hogy sikerült mégtovább rontanom a helyzeten(vagyis a windowsnak).örülök :D mondjuk bíztam a PM-be mert előtte DIREKT csináltam sok próbaműveletet egy lényegtelen meghajtón de hát ez van.
    esetleg ilyen RAW mentőprogramot mondanátok? ráeresztek végső megoldásként valami ilyesmit.köszi

Új hozzászólás Aktív témák