Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blountex

    senior tag

    válasz kpityu2 #10730 üzenetére

    Nézzük azt az oldalát, hogy egy Excelnél több a lehetőség elhelyezkedés szempontból pl logisztikus stb. mint az én esetemben, mert ezt a programot nem sok helyen használják.
    Szaki... Bp-n kb. két helyen tanítottak CAD/CAM informatikusi képzést, én a jobbik helyre jártam Ganz Ábrahám, de a tanár kb. szart sem mutatott ezalatt a két év alatt értem itt azt hogy egy munkadarabot sem készítettünk el, csak bemutatta hogy kell felvenni a nullpontot. (Y) ja és ezt a képzést leredukálták 1 évre miután elvégeztem.
    Nem az van, hogy akkor tanuljuk a CAD-et, meg a CAMet, van még ezer más tantárgy mellé mint matek, infó, projektmenedzsment amitől a hajamat is kitéptem semmi szükség nem volt rá tele baromsággal nem vállalkozó akarok lenni és még sorolhatnám.
    Meg is húztak, de aztán sikerült nehezen letenni a szakmát, mint OKJ, csak sajnos ezzel nem értem el sok mindent, mert ha van is olyan álláshírdetés mindenhova 1-2 éves tapasztalat kell... ez inkább CNCre vonatkozik.
    Nekem a tervezési vonal jobban fekszik mint a CNC és mivel így ezzel a papírral ebben a formában nem tudok elhelyezkedni, így akkor valószínűleg gépészmérnökire kellene jelentkeznem azon belül is tervezés felé, bár ahogy hallottam ennek is sok féle ága van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák