Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Sirandrish #9511 üzenetére

    Na azóta meglett a 36 csillag :DDD:CMindegyik szinten 7:00-7:05 között végeztem, éppenhogycsak. Ehhez képest az előző abyss gyerekjáték volt :U link - 3:33 körül kezdtem el, ugyanazzal a csapattal egy huzamban végigtoltam, 4:00-kor már megvolt a 36 csillag.

    Minden egyes szintre külön optimalizáltam a csapatot, újrakezdtem az egészet párszor. Majd ha frissül a Hoyolab, akkor beküldöm hogy néztek ki a csapataim.

    @F34R: Egy kis background lore :DD : gyerekkorom óta játszok mobilon, mert sosem vettek szüleim erős gépet. Aztán középsuli közben összespóroltam egyet, de egyrészt tönkrement a videokari, másrészt otthonhagytam a családnak, elköltöztem amikor egyetemre mentem. FPS shooterekkel játszottam/játszok főképp, Critical Strike Portable -> Critical Ops -> COD Mobile. Mindegyikbe több száz órát vittem, inkább az lenne gáz, ha ezek után nem menne a mobilos gémelés :DD

    1-2 éve kerültem olyan anyagi helyzetbe hogy építhetek gépet ha akarok, de megvagyok a Shadow-val havi 30 ojróért. Egyedül a Genshin nem megy rajta azok közül amivel játszok, mert nem támogatja a virtuális gépeket, azért meg nem fogok súlyos százezreket kiadni ezen a 3xMSRP piacon :W Ha építenék, akkor jobbat mint amit a Shadow nyújt, de az már a milliós árszínvonalba lép át... Inkább megcsinálom a jogsit végre és veszek egy autót :DDD

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák