Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz zack #10497 üzenetére

    ha a 580 kevés lesz neki megnyugtatlak akkor az 580 is kevés lesz neki :K
    arra optimalizálnak mindent,és a driverek is arra íródnak... igen..csak SLi-Tri SLi..és highfelbontásra..nem egy monitorra és 1920ra :D
    ha jó hűtésű a házad akkor fogod tudni 950/1900/4400MHz-en a GTX580at. Ami azért elég jóféle eredményt produkál a 772es alapórajelhez képest.
    GTX480nál 700MHz-es alapórajelet olyan 850MHz-ig fogod tudni húzni a ramot 4100MHz-ig.
    Ennyit a tuningról.

    480 és 580 között szerintem nincsen olyan game amiben 30% különbség van..mivel a két VGA közel ugyanaz :K
    BC2ben 20% a különbség. Metro2033-ban szintén.Dirt2-ben is. Ugye ezek mind DX11-es gamek... ezek alatt nem is érdemes nézelődni..BF3 úgyis DX11-es lesz. Tehát van köbö 20% a két VGA között... Ami 70 AVG FPSnél jelent az 580nak annyit hogy 84 lesz... Tuninggal vagy anélkül..mindegy.
    Ha lehetőséged van próbálj ki egy nem refhűtésű 480at..ha kevés akkor SLi. Ha kevés akkor az 580 is kevés lesz szóval olyanmindegy :DDD

    ott az apróban egy PNY GTX480. 50be... :Y szerintem elhozható 48ba is ;] Teljesen kóser vétel...úgyse kell neked halk VGA..úgyis hangos a géped. :D
    nekem is PNY van.... :U :D

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • keIdor

    titán

    válasz zack #10497 üzenetére

    Mivel az architektúra ugyanaz szerintem marad a 15-20%-os különbség.

    Szerintem nyelj egyet és 580, úgyis marad egy darabig gondolom...

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • Cybertrone

    veterán

    válasz zack #10497 üzenetére

    Én mint mondtam a telóban arról tudtam mesélni amim van! Ez az 580... a másik szobában van egy 480-as szörnyszülött, lehet össze kéne hasonlítani a 2 karit 480 vs 580... ott kiderülne mi éri meg meg mi nem! Atit szerintem lőjjük ki, kibeszéltük telón mik az előnyei:(2gb vram) és most nem sorolom a hátrányokat! :K Kipóbálhatod a 480-at de szerintem a kisördög ott lesz a fejedben milyen is lehet az 580-as ha ez ilyen állat ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák