Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz kicsipapucs #10479 üzenetére

    :D

    nálam egyébként annyira nem passzol a képletbe, más lesz az irány. larának viszont eladhatnál egyet, hogy lássuk mit tud a hr03 + mini ninja szendvics...

    a vrm + ram borda a Zalman VF3000F-é.
    azt mindenképpen meghagyom, mert ez a legfeljlettebb. (az általad említett thr. vrm az más tészta, persze.) a nyákort beborítók közt gondoltam...

    nem a kártyát akarom fűrészelni, hanem a képeken látható accelero xtreme plus gpu fölötti bordáját, hgoy ne ütközzön bele majd a feketébe. a csövek nincsenek útban, csak az előbb említett bordázott tömb. ( a csövek ellenbefogója...)

    nem is tudom, mi kerülne többe: a kockulás vagy a pszichomókus. sokat pattogna, agyonverném az egyik bordámmal. vagy ezek közül valamelyikkel.... :DDD

    csak most az ahelyzet, hogy megjöttek a házam oldalai , a tetején is alkottam kicsit, és most aránylag nyugodt vagyok, és élvezkedem.... :))
    csináltam ma nagy tesztelést kikapcsot légkondival, 30 fokos szobában, és minden bírja. mindhárom gép egyszerre, minimum ventivel mindenhol.... :))

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák