Hirdetés

Aktív témák

  • Whaskes

    senior tag

    Sziasztok! Leadtek 6800LE m van. Mielőtt betöltené a drivert érezhetően nagyobb a fordulatszáma és a hangja a ventinek. Nekem a hang nemsokat számít, azelőtt 55-60 fok volt alapból, húzva. terhelv 65 körül. 70 fölé soha nem ment még. Most 15-20 perce megy alapon 50-51. 51 fölé nem megy. Vettem egy AeroCool X-Flow coolert fordulatszám szabájzósat. Adtak hozzá 1 átalakítót ami a 3tűs cooler csatit Molexra alakítja. Arra kötötem rá. Akinek síma vagy LE s leadtekje van annak ajánlom ezt a megoldást. GT és ULTRA t nem tudom mien azon nagyobb a venti, de még nem volt részem hallani és látni..... De az LE és a símán ugyanaz. Szerintem az a + hang megéri azt a 5-10 fokot. +2*12Cm es venti be es 1*6Cm es ki fújja a levegőt és a táp a proci fölött van azon 12Cm es van az is fúj valamennyit ki. Tehát jó szellőztett ház.

    |87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

Aktív témák