Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz Siffredi #24 üzenetére

    Szia! Megneztem most neked, at lehet allitani a nyelvet magyarra, irt is szepen magyarul most mindent. A beszed hangot is at tudtam allitani magyarra, de azt most nem tudtam tesztelni, mert a szobamban vagyok. De ezek szerint tud mindent magyarul is. Mileott megvettem, en is megneztem ezt, hogy tud-e tobb nyelven, es hirdetni is igy hirdettek. Meg egy pozitivum, hogy megneztem, hogy milyen terkep-adatbazis van rajta, es elvileg a legfrissebb, 2008-as van most rajta, tehat azzal adtak, az volt elore-telepitve. A negativumok pedig: a SIRF III ellenere neha nagyon-nagyon nehezen talalt jelet (mintha nem is PNA / GPS navi lett volna a kezemben, hanem az N95-om), es nagyon amikor picit fordultam seta kozben, akkor nagyon nehezen vette a dolot, es forgott korbe-korbe, neha az ellenkezo iranyt mutatta, amig ra nem jott, hogy merre megyek.. :F Lehet, hogy autoban jobban hasznalhato, de a gyaloglashoz - annak ellenere, hogy van benne gyaloglas mod - kriminalis volt. Nem tudom, mas tapasztalt-e hasonlokat, kivancsi lennek.

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák