Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    Tegnap ismét nagyot kellett csalódnom a Garmin 250-esemben. :( A feladat az lett volna, hogy egy címhez navigáljon a Ferenciek terénél (ráadásul nem autóban).. Kiálltam vele a Ferenciek terénél a nagy placcra (a Centrál cafe felőli oldalon) a térnél, ahol a szobor van, és álló helyzetben, a nagy szabad égbolt alatt, téren !!! nem talált műholdakat nemhogy hosszú percekig, de abszolút nem talált semmit. Illetve a műholdjelző kis pálcikák egy pirosról 5 perc után felmentek két pirosra, amivel még mindig kitörölhetem a fenekemet, mert azzal még nem navigál, tehát nem talált semmit gyakorlatilag. Úgyhogy utána elindultam sétálva (közben sem talált jelet természetesen), és hamarabb odasétáltam a címhez, minthogy jelet fogott volna. Úgyhogy az enyém egy kalap kaki, nem tudom nálatok hogy működik, de ez így használhatatlan (jah, és próbáltam rebootot is, utána sem talált semmit...)

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák