Hirdetés

Aktív témák

  • imrus112

    csendes tag

    Sziasztok! Ebben a topicban multiplayer gaminghez ajánlott routereket tesztjeit szeretném közzétenni. Mivel csak szép apránként tudom sorra venni a termékeket, ahogy valakitől kölcsönkapom, arra kérek mindenkit, hogy ossza meg a hasonló tapasztalatait.
    Sok helyről hallom, hogy ezt kell venni, meg azt kell venni, de mivel többször ráfaragtam már, úgy döntöttem, hogy lássuk a medvét, szóljanak az érvek.

    Az első router amit teszteltem a Linksys E3200-as routere. Bárcsak mondhatnám, hogy már a Diablo3-on teszteltem, de még csak most ízlelgetem a game-t, igaz napi 23órában :)
    Na de visszatérve, egy nagy kedvencemen a Mass Effect 3-on teszteltem a routert és azt kell, hogy mondjam nagyon meglepődtem. Több routerem is volt/van ma is, de a mostani D-Link DIR825-ösömhöz képest ég és föld. És akkor nem is beszélek a tartalék TP-Link 1043ND-ról. Ne ítéljetek el :) netezésre hagytam meg az utóbbit, mert hát jó, hogy open wrt, de még az alapfunkciókat sem tudja egészségesen.
    Eddig utáltam, hogy viszonylag magas pingem volt, egy nagyobb irtásnál baromi idegesítő volt. Gondoltam, lehet, hogy vírus, windows újrainstall, de nem változott semmi. Aha, csakhogy ma már tudom, a router volt.
    Az E3200 tipikusan multimédia és gaming router. Gigabit port, port priorizolási lehetőség, amivel meg tudod nyomni egy adott használathoz a sávszélességet, boostolva ezzel a teljesítményt. Nem mellékesen USB csatival rendelkezik, így a hálózaton megoszthatók a filmek, zenék stb.

    Egy szó, mint száz megvan, hogy mit kérek a közelgő szülinapomra.
    Első értékelés: 5/5

    Írjatok, véleményezzetek!!!!

Aktív témák