Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • A gépház modding sötét oldala. (rewrited)

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban?Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyépés

    aktív tag

    válasz FőDudu #97378 üzenetére

    Én nagyon sajnálom, hogy nem találtam sehol olyat, hogy Cinebench R23-mal csinálnának stability teszteket, pedig az az alapérelmezett futási mód benne. Mikor 10 perces loopban folyamatosan számol és a végén megmondja, mennyit bír így a gép. A Notebookcheck-en legalább R15 van így futtatva, és az is nagyon hasznos, mert nagyon megmutatja, melyik gépnek van rendes hűtése. Soknak pár futás után beesik a teljesítménye, mások meg simán tartják bármeddig, és tök jól összehasonlíthatóak a számok is. Sokszor nagyon fura, hogy nem a drágább gépek mennek jobbakat. De ugye ez nekem lenne fontosabb, mint a többsègnek, mert én csak a cpu-t használom a gépből főleg. :)

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

Új hozzászólás Aktív témák