Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenccsi

    tag

    válasz Darth_Revan #29746 üzenetére

    ahh... Köszönöm szépen! Akkor biza úgy hiszem ez lesz a megfelelő választás. Ahogy néztem a többi lehetőségem, mindegyiknél valahol kellett volna kisebb-nagyobb kompromisszumot kötnöm, ez volt az egyetlen, ahol még a kisebbek sem igazán érintenek/érdekelnek. :D

    Annyit még hadd kérdezzek, a hangszórókról mi a véleményed neked? Az-az egy ami hiányozni fog nagyon az Y720-ból, jól szóltak a kis JBL-ek benne Dolby atmos-al fűszerezve, hogy őszinte legyek. De mondjuk ennyi baj legyen...

    Illetve bár ez teljesen szubjektív, billentyűzet fronton, hogy áll a gép? Milyen érzés nyomkodni a billeket? Ércsd úgy, hogy amikor megvettem annó az Y720-amat, imádtam a billentyűzetét, aztán ahogy haladt az idő egyre kevésbé, úgy éreztem, hogy fél-1 év alatt kezdtek elhasználódni és a legvégén már úgymond "féltem" nyomkodni őket. (pl, nekem 1 év után a space bar nagyon elkezdett nyikorogni, így azt vettem észre, inkább controllerrel játszottam a játékokat amiben sokat kellett volna használni..) :D Mi a személyes tapasztalatod?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák