Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz echterion #23377 üzenetére

    Azzal kaptam, hogy furcsa hangja van... Beindítottam, jól meghajtottam a ventiket AIDA-val, de semmi különös, jó visítósak a ventik benne, de egy ilyen vékony géptől ez teljesen normális! Már pakoltam volna össze amikor látom, hogy ott figyel a StarTrek: Into The Darkness HD HUN a desktopon!!! Na, belenézek és ha jó eltarhálom a gazdájától. Na ekkor lett a gépnek "furcsa hangja" !! Brutál mód elkezdett recsegni valahonnét hátulról-középról a zsanérok között! Szétkapom a gépet; rutin meló: a DAC túlvezérli a végfokot és attól recseg szegényke, tipikus MSI betegség! De ekkor szembesültem a HORRORRAL!! Teljesen kifugázva a gép szöszmösszel, és minden belső műanyag, megpöndörödve, megolvadva!! Nem a DAC-nak, vagy a végfoknak volt baja, hanem a közpen elhelyezett kis mélynyomó membránja MEGRÁNCOSODOTT a langyitól ami a gépben lehetett!! Beszéltem a gazdájával, hogy mikor volt a gép szervizben karbantartáson? Soha, és mióta meg van KI SEM KAPCSOLTÁK mert erről ment a torrent!!! Így kell ezt csinálni egy szuper vékony gamer notival!!! Mondtam nekik, hogy évente pucolás szervizben és gyorsan vegyenek alá egy hűtőpadot.
    Majd atomjaira szedtem, kitakarítottam a pororoszlánokat belőle. Érdekes módon nem lett halkabb és a venti sem kapcsolt később :U De gondolom egy laza 50 fokot zuhant az átlaghőmérséklet! :D :DDD

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák