Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenccsi

    tag

    válasz wanted5 #23422 üzenetére

    Hajhó, nekem lassan 1 éve Y720-am van. (7700hq, 1060 6gb, 8gb ram) Nagyon megvagyok vele elégedve, bármilyen játszit tehetek elé, maxon vagy közel maxon simán elfutkosnak 60 vagy nagyon megterhelő játszik közel 60 fps-el. Hűtése szerintem kiváló, 81-83 fok fölé nem szokott menni amikor maxon pörög. A JBL hangszórok, laptophoz képest elképesztő jól szólnak. A billentyűzete eleinte nem volt a kedvencem de azóta megszoktam és okés (Mondjuk az negatívuma a billentyűzetnek, hogy néha mintha nem férnének be a helyükre, az egyik odaluk elakad?!.. furcsa). Build quality anyag használatra jó, prémium érzetet ad, bár az Y520 azt hiszem más anyagokból van, ott több a műanyag.

    VISZONT!!

    Lenovo lévén, egy agyrém a szervizelése ha valami baja van. Mikor megvásároltam, nem igen volt időm használgatni az első héten, aztán kiderült, hogy valami nem okés vele, akkor 5 napos megléte után 1.5 hónapot töltött szervízben, mondanom sem kell marhára örültem neki.

    Azóta 2 másik hiba merült fel, az egyik jelenleg is meglevő pixel hiba, amire azt ígérte az üzlet ahol vásároltam, hogy szólnak ha megjön a panel és 2 óra alatt beszerelik, majd elfelejtődött a munka és miegymás miatt és 3 hónappal később szóltam nekik, hogy igen kis sokáig tart ez a panel beszerzés, majd közölték, hogy nem tudják miről van szó, de vigyem be, felküldik a szervízbe, mert speciális szerszám kell hozzá, és 1.5 hónap mire visszakapom...

    A 3. problémáját nem rég fedeztem fel, az alján lévő légbeömlő nyílás, rácsát belülről megnyomta valami, mint kiderült egy kábel elszabadult odabenn és az próbált kijönni rajta keresztül, megtörve a rácsot is. Azt mondta a srác az üzletben, hogy megcsinálja mert 10 perces meló, de hivatalosan elkellene küldeniük és 1.5 hónapot várnom vele...

    Szóval maga a gép a szívemcsücske, csak szervizbe ne kelljen küldeni... Viszonítási alapom viszont nincs, ez életem első Notija...

    Remélem segít valamit a tapasztalatom.. :D

Új hozzászólás Aktív témák