Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi81

    tag

    válasz bandus #91882 üzenetére

    Pont a Nova 3ban kezdtem el a futás, most lesz egy éve...

    Nagyon térfájós voltam (bal) egy jó éve még és max 10x mentem el futni (3-5k) 1évben és volt hogy futás után még a gondolotától is fájt!

    A világ összes porcerősitőjét megettem (volt hogy SK-ból rendeltem 1,5kg-os kiszerelésben), azután kaptam egy injekciót a térdembe 40eft-ba, amit semmit nem ért.

    Tavaj sokat olvastam hogy egy jobb cipő is kiméli a térdet. (nem akartam elhinni)
    Ekkor kezdtem el kutakodni és szomoruan láttam hogy 60eft egy jó cipő. (pl. nova3 amire a tesztek jókat irtak) Szerencsémre pont a méretemben hirdettek egy 10k-s használt példányt 30ba és azt meg is vettem. Az vettem észre hogy nem fájt benne a térdem, igaz sok földut volt benne. Volt amikor sokat kuplunggoltam a munkahelyen a régi teherautóval és megint fájt, akkor egy laza kocogás újra helyrehozta. Gyakorlatilag minnél többet futottam (ésszel és sokat nyújtottam) annál jobb volt a térdem.

    Szóval a Nova3 tényleg könnyű és iszonyatosan csillapit és tud gyorsat de jó benne a lassú is. Csak nincs oldalta tartása és mikor sokkal gyengébb volt a lábam akkor a belsőrészt kitapostam.

    xy.zsolt: Köszönöm, azért te 10évvel idősebben még simán lefutnál!
    Tavaly a tavaszi tempók után éreztem a nagy melegben a lassulást.
    Sokszor inkább ültem bringára mikor meleg volt, mert az jobban hüsitett.

    tomcica: Köszönöm, megnézem az ajánlott cipőket. (igen fontos a hosszú élettartam is) A Novában max. 21k-t nyomtam, mert a tartása miatt féltem hogy 30k-nál már nagyon fáradt lesz a bokám és arra kell figyelnem. Lehet adok neki egy esélyt egy lassú 30k-val és meglátom...

    [kép] [kép] [kép]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák