Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz sipi700 #59209 üzenetére

    Nem tudja még a 7-es széria sem a natív watt alapú edzést, de a the5runner oldalon azt írták, hogy ez már szinte borítékolható 2022-re és valószínű a Forerunner 255 megjelenésével együtt fogják bemutatni.

    Olyan hatalmas újdonságot nem láttam benne az üzemidőn és az érintőkijelzőn (na meg a LED lámpán ;] ) kívül. Sok kis apróságot reszeltek inkább, a SOLAR sokat fejlődött és végre van zafír üveges SOLAR. Én ezt kicsit olyannak látom, hogy a Fenix 5 és a Fenix 5 Plus szériát... olyan mintha ez lenne a végleges 6-os széria, mert designba se történt nagy változás. Ja meg arra kell vigyázni, ha valaki esetleg a multiband-GPS miatt venné a 7-es szériát, akkor csak Sapphire modelt vegyen, mert a simákba nincs benne ez a funkció... csak ezt nem annyira reklámozzák. :U

    Gyakorlatilag ha valaki nem kezdi el nézni a csavarok elhelyezkedését meg a solar csík vastagságát, meg se lehet különböztetni a 6-ostól. Ha nem így jött volna ki a matek, ahogy lent írtam, akkor valószínű én se váltok, de így most úgy könyvelem el önmagam megnyugtatására, mintha fix áras cseréért egy újat kapnék. :D

    Viszont most rengeteg használt 6/6X van eladó, úgyhogy ott ki lehet fogni karcmenteseket akár garanciával is. 150K körül vannak a 6X Pro-k 170-180K meg a 6X Sapphire. Meg azt mondják a Tactix Deltanak fog nagyot esni az ára, mert a 7-es széria alá ment árazásba, úgyhogy akinek tetszik az a katonai design, az pár hónap múlva lehet jó áron kifoghatja. Most hirdetnek pl. az egyik Garmin csoportba Fenix 6 Solar Ti -t, titánium fém óraszíjjal... 390K-ért vette az ember 1 hónapja és most 280K-ért adja. :U

    Nem tudom mondjuk mire jött rá egy hónap alatt, hogy nem tud vele megbarátkozni.. én ezért szoktam ilyesmit mindig webshopból rendelni, mert 30 napig simán mondhatod, hogy bocs nem kell, míg ha személyesen veszed a boltba, akkor az már a tied, ha tetszik utána ha nem. :D

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák