Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz kk831228 #26079 üzenetére

    Ne csináld már, én ezért küzdök, nyár végére talán meg is kesz, de pénzt nem tennék erre azért. Az 5:00-t először átlépni hosszabb távon nem egyszerű, nekem még pillanatnyilag 5k-n sem menne.

    A meghalós kérdésre pedig te is tudod a választ: folyamatosan enelkedik a pulzusod ennél a terhelésnél, valahol 7km körül éri el azt a szintet, amikor már vészjelez, onnét fáj. Ahogy látom, ez nálad olyan 178-180 között lehet. Nyilván arra érdemes gyúrni, hogy lassabban emelkedjen...

    Az ásványi anyag pótlásra: én minden futás után betolok egy ásványos-vitaminos pezsgőtablettát egy literes kulacs vízzel, ez a belépő, de általában 1,5-2x ennyit szoktam inni csak a futás kapcsán. Valahol korábban számolgattam, edzős napokon 3,5 liter körül van a szükséges folyadékbevitelem, de alapból is 2 körül ideális. Nem érdemes ezzel szórakozni, vagy ezen spórolni, mert a vérkép, és az emésztés, valamint az esetleges izomgörcsök elkerülése mellett ezen múlik az ízületek, a bőr, a haj egészsége, de még a megfelelő agyműködés is.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák