Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz inf3rno #25400 üzenetére

    Jól értem? Lesz 20K 300 szinttel, majd váltás. Tovább mész kocsival a köv. pontig és onnan újabb 15km xy szinttel? így van meg a 35km. Mennyit bír a user szempontból, nagyon rákaptam a pulzus mérő órára. Nem is nézem már az időt soha csak a végén, közben meg csak a pulzus szerint futok. Ha alá megy tempó növel, ha fölé csökkent.
    Ha a szint 20-30m, de hirtelen vagy 100m de hosszan ( 1km ) nyújtott akkor nem terhel annyira 160-165. Tavaly beleséta nélkül felfutottam a gyilkos lépcsőkön keresztül a Badacsonyra és jól esett, viszont ez a tegnapi nagyon nem esett jól :) Minél többször érem el dombon a max. pulzust, annál jobban fogyok el, de ez edzettségi szinttől függ és lehet nálad elő sem jön. Ja igen a hivatalos 02:09:42. Cél teljesítve :)

    flash-
    Terepfutóknak, személyes tárgyaik szállításához és az egyszerű folyadékpótláshoz. [link] Minden elfér benne, telefon mellény, esőkabát, bluetooth hangszoró, spray, 1,5l víz. Hosszú lassún aranyat ér. Hátránya, hogy ha tele van, akkor kissé húzza a vállad hátra, ezáltal enyhén kényelmetlen lehet és lassítja a tempót. Legrövidebb vállpánt beállítással ez orvosolható.

    Övtáska okostelefonnak futáshoz, szürke KALENJI [link] Ez egy jó szerkezet, nem csúszkál fel-le, derék alatt becsatol és ott is marad. Hosszú kulcs nem fér el benne! Víztartó hiánya! Inkább 10-15km-es cucc vagy száraz torkúaknak 21-re vagy felette is.

    (B)kk831228(/B) féle tartóm is van lidl-ből. Hátul hordom, viszonylag kényelmes, de a gyári pánt nem éri körbe a mell térfogatom :) Egy óra után idegesít, mert rövid ujjas futásnál dörzsöli a nyakam.

    Öv 500 ml-es kulaccsal KALENJI [link] Az 500ml víz fel-le "lifeg" a hátadon. A dupla 3 dl-es jobb megoldás lehet. Már nem használom, mert zavar futás közben.

    Karpánt felejtős, mert elszorítja a karod plusz akaratlanul is feszíted azt a vállad, néha tempó futáshoz hasznos, ha a tenyeredben figyeled a telefont ( ha nincs órád, mint nekem :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák