Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bundaska

    aktív tag

    válasz Tothgera30 #2086 üzenetére

    Helló!

    Nem értem, mi a gagyi a kialakításában? Ezt kérlek, fejtsd ki bővebben. Okés, hogy itthon a Briggs és a Honda GCV a mennő... de ehhez nincs alkatrész szerinted?
    A Garanciában igazat adok teljesen! Nekem is ezzel vannak fenntartásaim. A honlapon 3 évet adnak alapból, a Bauhaus meg 2 év + 3 év, ami nem teljeskörű garancia, azt hiszem ezt a Bauhaus vállalja, mintha a telefonban ezt mondták volna (már régen beszéltem velük). Ami nekem még a csavar! A Hondánál mikor kérdeztem itt Debrecenben hogy él a 3 év garancia, azt mondták, csak úgy, ha ott öntik be az olajat, ami az olaj+büzemelés ára (kb. 8-10e Ft), illetve ha évente elviszed egy szervizre, ami kb. 15-20e Ft! Ez szerintem nem egy korrekt dolog. Viszont akkor erre a Ryobi fűnyíróra, hogy tudom érvényesíteni a garanciát, ha megveszem egy Bevásárlóközpontban, házhozszállíttatom és beleöntöm az olajat, amit ajánlanak hozzá? Bukom a garanciát? Ezt nem tudom. Az általad képekkel is bemutatott McCULLOCH-nál hogyan működik? Gondolkodtam ezen a márkájú gépen is, itt a fórumon is ajánlották nekem.

    Szerk.:
    McCULLOCH szerviz elvileg van Debrecenben de Ryobi csak Budapest, sehol máshol. Ez még nekem az aggasztó!

    [ Szerkesztve ]

    Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

Új hozzászólás Aktív témák