Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Tristis #202 üzenetére

    Kedves fórumtárs akkor látott szénkefét és villanymotort közelről, mikor a másik kedves fórumtárs még csattogós lepkét sem tologatott.... ;) '83-ban végeztem műszerészként.... Mondjuk például a kedves fórumtárs konkrétan '87-'88 táján hol volt? Akkor pont elég sokat fűnyírtam és villanymotoroztam, mert lőtéren voltam sorkatona. Ha többszáz hektárt levágtál már villany fűnyíróval, akkor gondolom egészen kiskorod óta ezt a tevékenységet művelheted, mivel száz hektárt azért sokáig tart, gondolom Kecskemét utcáinak felét Te nyírod....
    Nem beszéltünk benzinmotoros , fűnyíró traktorokról eddig, amivel hektárokat vágnak a kettőnek szinte köze sincs egymáshoz...
    Mondjuk a szénkefe nem tudom hányad részét teszi ki egy fűnyíró villanymotorjának, de a súlyt érezhetően nem növeli nyilván... bár a csapágy se túlságosan,tekintve hogy abból sincs benne se nagy, se sok..... egy tizenöt kilós fűnyíróban dekákról van szó...

    Ja és hogy kötekedjek, mi az az unverzum?

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák