Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mgoogyi

    senior tag

    válasz kymco #1904 üzenetére

    Szeva,

    1, Nekem a 6-os szériát mondták minimumnak. Kis igénybevételre talán elég az 5-ös is 10 évig.

    2. Úgy tudom, hogy az újabb B&S-eknek nincs, nekem 650 exi van, azon sincs.

    3. Szerintem a ccm inkább a lényeg. A Hondáknak egyébként sokkal szebb nyomatékgörbéjük van.
    + a szervízháttér sem mindegy, B&S ebben elég erős. Alco meg hasonló ritkább motorokat nem mernék megvenni, csak olyat, aminek biztosnak látom a szervízhátterét.

    4. Szerintem kb ugyanazt tudják. Arról a makitáról már olvastam jó véleményt.

    5. Valszeg hátsókerekes mindkettő, de olvass utána.
    Szerintem a hátsókerekes a jobb. Ahogy telik a zsákod, egyre kisebb súly lesz az első kerekeken és elkaparhat a hajtás, ha elsőkerekes.

  • Voice24

    őstag

    válasz kymco #1904 üzenetére

    Nekem ez a McCulloch van. Alapjában véve jó gép, de én pl. megbántam, hogy az önjárósat vettem. Korábban is írtam, hogy szvsz. nagyon gyors a sebessége, szinte futni kell vele, és hepe-hupás talajon, kicsit nagyobb fűben ez már nem oké. Így én szinte 100%-ban csak tolom, így kicsit edzek is, mert a hajtás miatt azért nem úgy gurul, mint egy sima szabadonfutós. :U
    Ami még a hátránya (pedig nem a legolcsóbb gép a márkán belül), hogy elég fapados: nincs pl. csőcsatlakozója, és elvileg nem állítható a tolókar magassága és szöge sem. Ja, a kerekek is egyenként állíthatók.

    Pozitívumai: a típusjel ellenére 53 cm-es vágószélesség, nagy zsák, amit elég jól tele is tud pakolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák