Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Fred23 #83 üzenetére

    Attól függ mihez viszonyítod magad. Ha egy átlag, edzetlen emberhez, akkor persze, nem vagy vékony, jó fizikumod van, de ha body-s mércével nézzük, akkor már meglehetősen vékony vagy.
    Én megmondom neked őszintén, ennyire tudományosan soha nem bonyolódtam bele ezekbe a regeneráció dolgokba, de azt tudom, hogy ha túl sokat edz valaki, de mellé nem eszik eleget, akkor túledzheti magát. A túledzés például abban is megnyilvánul, hogy nem fejlődsz. Egyszerűen beégnek az izmaid a nagy súlyoktól, rengeteg edzéstől. Ez az állapot nagyon nem szerencsés, Arnold Schwarzenegger szerint, ez még talán károsabb tud lenni a szervezetre nézve, mint a semmittevés. Tulajdonképpen túlhajszolod a szervezeted, ami semmiképpen nem szerencsés. Kicsit gondold át ezt az egészet, vegyél vissza a tempóból és egyél rendesen. Egyáltalán fogyasztasz te táplálék kiegészítőt? Gondolok itt a fehérje turmixokra. Napi 3 turmixot kéne meginnod és legalább 3-4 szilárd étkezés kéne, ha keményen edzel.

    Én a helyedben megpróbálnám kicsit a klasszikus testépítést is, mert ezzel a CF-el inkább csak agyon gyötröd magad. Mondjuk fele fele arányban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák