Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Jim-Y #69 üzenetére

    Hát nem tudom, hogy te konkrétan melyik videóra gondoltál, de itt nekem úgy tűnik, hogy ez egy szabványos 20 kilós rúd, 2db 20 kilós és 6db 15 kilós tárcsával. Az annyi mint 150kg.
    A 68 kiló az természetesen hihető, de itt én ezt több mint 2 szer ennyinek látom.

    Egyébként pont a leggyilkosabb súlyemlő gyakorlatokat vették ki a bodyból, ezek voltak azok, amiket a legritkábban csináltam, mert mindig éreztem, hogy na ezek azok a gyakorlatok amik olyat adnak a derekamnak meg a térdemnek, hogy az nem biztos, hogy jó lesz nekem hosszútávon. Persze aki bírja, hát csinálja. Én úgy vagyok vele, hogy lehet ésszel is edzeni. Persze nem azt mondom, hogy a body a király és a többi nem sport. :) Bevallom őszintén, volt idő amikor így gondoltam, de mára azért már én is jobban megértettem, hogy az az jó ha többféle sportot is csinálunk.
    Például a keringési rendszer karbantartására, edzésére a legjobb a kerékpár. Még a futásnál is jobb, mert kíméli a térdízületet. Izomzat növeléséhez a legjobb a body és funkcionális edzésnek, illetve erőedzésnek meg ott van a TRX. Jelenleg csak a TRX-et használom és bicajozom, de hamarosan újra csatlakozik a body is. Az ilyen gyilkos gyakorlatok, hogy felhúzás, meg szakítás, azok kimaradnak. A leggyilkosabb gyakorlat amit csinálok, az a t-rudas evezés, azt nagyon szeretem, de azt is övvel és nagyon odafigyelve. Én nem hiszem, hogy ebbe a CF-be valaha is belekezdenék. És azt is bevallom őszintén, hogy hiányzik a 45-ös pajszer, ami megvolt pár éve. :) CF-el az soha nem jönne vissza, ezért is kell a body.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák