Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz Kobe #3203 üzenetére

    nem

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz Kobe #3206 üzenetére

    NE haraguj de lehetetlent kérsz. Egyéb iránt probáld meg a Koss The Plug cimü fülesét, messze menöen nem kénylmes egy Sennheiserhez képest, cserébe nyomj a füldes olcsobb és csak fehérbe kapsz. Creative fülesét már nem gyártják ami agybadugós:D.
    Különben nem veszem szivemre, de rendelkezésedre áll rengeteg árlista, tessék megnézni és levonni a konkluziót, aztá hama agybadugosat venni. :K
    Különben a SEhez adott HPMI 70 asszem erre a névre halgat, nagyon jó, de köze nincs a CX300 zajcsillapitásához. Kb 2x annyi gumit használ a Senn. a dugohkoz és ez kényelemben és beszürődő zajban is észrevehető. Különben nagyon jo a SE füles, én is lgondolkoznék a hozsabbitásán.
    és sajnálom az elözö nyers hsz.t csak amikor egy ember konrkét dolgot akar vásárolni és totyog mint a szarógalamb annak nincs sok értelme.

    [ Szerkesztve ]

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz Kobe #3220 üzenetére

    Sajnálom,számomra az etalon a megfizethető kategoriában egyértelmüen a sennheiser. Amugy Creativot probáltam de a 6000 nem 5000 az is nagynon kellemes volt és jól birja a Hard Technot, mellesleg csak megjegyzem hogy én 2évig használtam MX500as Sennit Hard Techno és egyéb elmbevbeteg zenék halgatására, és ezalatt a barátaim jópár panasonic, sony meg pihilps fülest megettek, ennek függvényében én nem vennék sem olcsó panasonicot, se más márkát, Koss The plug nagyon kellemes csalódás volt, aztán egy szép reggelen nem szólt, de szó nélkül cserélve lett 1év után azóta pedig a srác megvette az én CX300as fülesem mert én az általad emlitett SE fülest használom SE telefonnal.
    Egyébiránt sokszor elhangzott hogy alsokatrgoriában ugyan azt a szart kapja az ember prémium márka csomagolásában, Sony, panasonic, philips etc.. én ezeket nem szarozom le cspán 5000Ft-ért nem kapsz jót. Amennyiben találsz creative agybadugós fülest azzal is jol jársz sennheiser kényelmét adja jóval olcsobban, a minősége az árához viszonyitott szerintem, de azt nyugdt szível megveheted. Különben ahogy elnézem a cuccaid nem azok a szar olcsojános cuccok, ne ezen probálj megfogni pár forintot szerintem. Hozzáteszem hogy most a piacon még az edigitalba is hamisitvány a füles :( :( . De ha valahol találsz eredeti sony-t vagy Creativot az már jó, hapedig megbarátkozol a szivacsfülessel ami a hllojáratod formáját felveszi, ezzel a legjob bsszust és a legjobb zajszigetelést elérve akkor pedig The Plug (nekem nem sikerült megszokni, a barátom imádta.... )

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Új hozzászólás Aktív témák