Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz s4tch #65750 üzenetére

    Vettem egy ilyet az amazonról (keresőnek: Fostex TE02n). Kb. 2 hete hallgatom, és eléggé tetszik. A mérete kissé nagy, az alap illesztékkel a kényelme határeset, de ez nyilván egyéni megítélés alá esik. A hangja alapvetően kiegyensúlyozott, telefonról (Mi3) és dac/ampról (Denon DA300) tonálisan hasonlóan szól, a Denonnal hangosabb és valamivel részletesebb, feltehetően még jobb forrással még tovább skálázódna a hangja. Úton van egy Benjie S5, kíváncsi leszek rá, mit tudnak majd együtt. Mindenesetre a telefonnal is bőven vállalható. Nem fárasztó, nem sziszeg, mégis van megfelelő mennyiségű magas, bár aki szereti a magaskiemelt füleseket, csalódhat benne. A kábele csak minimálisan mikrofóniás, viszont lehetne puhább. A füles minősége jónak tűnik; full műanyag, de nem gagyi, elhiszem róla, hogy 1-2 év múlva is működni fog. A vízállóságával kapcsolatban nem kísérletezgettem. 4 pár illesztéket, egy nem túl igényes szövet hordozó tasakot adnak hozzá, tehát majdnem full fapad a csomag. Hatalmas fülhallgatós összehasonlítási alap nélkül (inkább fejeseket volt szerencsém nagyobb mennyiségben összehasonlítani) csak annyit mondanék róla, hogy ha tartósnak bizonyul, akkor nekem az aktuális, 26 euró körüli árért mindenképp megérte.

Új hozzászólás Aktív témák