Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz rumos14 #2567 üzenetére

    Azért, mert, igen, ahogy írtad, rövid a zsinór, olyannyira, hogyha bedugom a fülembe, kb a nyakamnál van a jack, tehát felejtős, hosszabbítot + nem akarok használni. Tehát sajnos az a füles élből elfelejtve :(
    Maximum 4e forintot szánnék rá. Nagyjából a következőket néztem ki:

    Sennheiser MX55 [link]
    Árban már kiesik, de azért megszemléltem. Ami gyanús, hogy 64 ohmos. Az a kis pöcök a hangszóró fölött nem tudom mi, de 2 dolgot tudok elképzelni. vagy jobban megmarad a fülben, vagy az is egy hangszóró. Valószínűleg az előbbi. És nem arany dugós. 17Hz az már ütős.

    Sennheiser MX51 [link]
    Szintén 64 ohmos. Nem aranyozott csatis. Árba beleférne, 19Hz nem rossz.

    Genius HP-02 Live [link]
    Kialakításra kb mint egy SonyEricsson füles, tehát 1 jópont. Jobban hiszek az ilyen fülbedugós ketyerékben. Árban azt a kategóriát képviseli, amit még szívesen kiadnék érte. jellemzőket nem írnak, utána kell még néznem. De aranyozott jack-dugós, ez szintén egy jópont.

    Sennheiser MX35 [link]
    Jókat ír róla a jellemzőknél. Mind mélyhangra, mind Hz-re. Nem is vártam már az aranyozott csatlakozót :) Viszont 16 ohm. Úgyhogy fura. Úgy tudom a szabvány, ha lehet így fogalmazni, 32ohm. Tehát nem tudom, hogy ez most hol számít, hogy ennél pl kisebb. Ilyenkor számolgatni kell? R=U/I P=U*I Rgo minél kisebb ellenállású, annál nagyobb U vagy annál kisebb I. Nem tudom hogy mennek ezek... :( Ha nő U, nő P, vagy férfi? :DDD Szóval ja. Viszont ha I csökken, csökken P is. Nagyobb ellenállás esetén (64ohm), pedíg ugyanígy nem értem, csak pont fordítva. Enyhe képzavar. Nem tudom a készülékek esetében az áram vagy a feszkó ''állandó'', amit lead. Mit tudsz erről mondani? :)

    Ezeket csak felvetettem, hajlok bármire, ami ütős, és jó árban van!

    MOD: Félkövér betűk :)

    [Szerkesztve]

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák