Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sapgabor

    csendes tag

    Nálam egy CompositeAMP zenél már lassan fél éve, ami két hónapja kiegészült a kisDAC kártyával. Ebben a két hónapban legtöbbet a DAC bemeneten keresztül hallgattam veszteségmentes zenéket.
    Főleg számomra emészthető klasszikus, jazz, blues és gitárcentrikus zenék. De szeretek nagyot meríteni, szokott más is pörögni.

    Szeretném megosztani az örömömet, hogy úgy érzem, a CompositeAMP-pel és egy Sennheiser HD600-zassal egy olyan hang költözött be hozzám, amit ha szobai rendszerben próbálnék meg kiépíteni azt nagyon sokáig, de lehet soha nem engedhetném meg magamnak. Persze akkor, ha ki tudja mennyi idő alatt, mennyi cserével sikerülne megtalálni a komponensek szerencsés szinergiáját.

    Kb ez a poszt ír arról amit keresek, amire szerintem vágyakozik sok hozzám hasonló zenehallgató:

    http://audiolife.blog.hu/2016/01/17/vannak_kivetelek_ongaku_angol_modra

    Valami nagyon hasonlót érzek, mikor megfelelő hangulatban belefeledkezek a zenehallgatásba a CompositeAMP-emmel.

    Olvastam olyantól akinél érzem, hogy ő is érti ezt, hogy ülnek péntek este a barátokkal valakinél, szól a zene, kerül fel egyik lemez a másik után, csak úgy szól aztán egyszer csak OTT van a ZENE.
    Így mondják: Beúszott a nagy fehér cápa a rozsdás fémlavórba.
    Na hozzám beúszott. :R

Új hozzászólás Aktív témák