Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz schawo #48857 üzenetére

    Nah, senkit nem okoltam a Xonar miatt sem. Billentyűzetből vettem egy tucattal, mire megtaláltam ami nekem megfelel, ez ilyen móka...
    A technikai részletekkel nem vagyok tisztában, ezért is kérdeztem.

    röviden:
    alaplapi -> füles: nem túl jó, hangok hiányoznak
    Xonar DX -> füles: szép és jó
    DAC -> füles: ez is megkerüli az alaplapi hangkarit, tehát a hangok jók kellene legyenek. Abban nem voltam biztos, hogy a DAC a "nyers" adatot a programból, vagy az alaplapi hangkariból kapja-e. Mert ha az integráltból, akkor lehet, h az "kiheréli" és a DAC sem tud többet kihozni abból, amit kap... OK, azt gondoltam a DAC olyan, mint a fejhallgató erősítő, de ezek szerint nem.

    Szal. DAC is jó, külső is jó. Lehessen lehetőleg váltani a hangfal és a füles között, kanóc dugdosás nélkül. Xonar-nál SW megoldás volt rá, de kapcsoló is OK nekem.

    Bodz: a kicsi, DTX710. Tudom, ez is belépőszint, de 80% játékra kell, oda nekem ideális (nem nehéz, jól szól, szép a hangja, zenére és filmre is megfelel, már amikor az van soron)

    Polllen: egyik nap jött játékra vmi patch, utána jött elő. Anno mindent ki-be kapcsolgattam, nem volt gond. Majd a hangerőn kívül semmit nem állítottam, nem is kellett hónapokig, szal. csak a játék lehet az ok. Reinstall, driver install, DX install, etc megvolt.

    Olcsó, kínai DAC-ok mennyire jók, van ajánlott lista esetleg?
    Vissza is olvasok, de nem vagyok hang témában járatos. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák