Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz bkercso #23140 üzenetére

    &schawo:

    Most nem akarok rámenni arra a témára, hogy a kínai miért olcsó, és jó-e egyáltalán avagy sem. Az volt a hozzászólásom lényege, hogy a telített piac jobb árakat szül, mint a pangó piac. Ellenpéldáról még csak nem is hallottam. Bár lehet, hogy a DAC-okra ez nem vonatkozik. Ezt a lehetőséget nem zárom ki.

    (#23141) fattyu: Nem is kell átlátni mindenkinek. Elég ha a te pénztárcádhoz igazodik 2 DAC, és akkor azt választod, amelyik jobban tetszik. Vagy igazodik 100-200 DAC, amik lehet sokkal jobbak is, mert egyébként magasabb áron adnák, de hát nem megy, mert nagy a verseny.

    De nem is akarlak titeket meggyőzni. Én örülök, ha egy olyan piac telített, amiből én is vásárolhatok bármikor, mert több esély van rá, hogy találok egy olyat, ami pont nekem való, és még az ára is csökkenhet a verseny miatt, ergo meg tudom vásárolni különösebb pénzügyi agyalás nélkül. De én csak egy egyszerű vásárló felfogású vagyok, nem szakértő. Mondjuk a PC tápoknál sem zavar a telített piac, legalább fel tudok sorolni több ajánlható példányt is, így bárki válogathat kénye-kedve szerint...

    (#23142) schawo: Neked még külön annyit, hogy tisztában vagyok bkercso munkásságával, és elégedett is vagyok vele (Invertory-m van). Egyedül egy közepes DAC-ot hiányolok tőle, de ezt már mondtam neki. :P

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák