Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz bkercso #14200 üzenetére

    Fogadásom van rá,hogy 0.1%nagyságrendben van torzítása,miközben a Tiedidnek 0.01%nagyságrendű. TUdtommal az összes opának 0.01% körül van,mégis gyakran ég-és föld a hangjuk. 1-2 sört megérne, hogy tudjam, hogy igen, enyém 10x annyit torzit.

    Naés,ha jobban szól? Ha ez kell, hogy szeressem hallgatni? őszintén? lexarom,ha torzít,de jól szól. Bő egy éve hallgatok zenét vele, asztali láncom teljesen lecserélődött, de ez valahogy megmaradt.

    Ezer olyan erősítő ismert,ami valamiért zeneiek,hosszan hallgathatók,miközben mérhető torzításuk elég nagy. (szerintem heedek,naimok is 0.1%ban utaznak)

    Miért nem zavar ja a tudatalattimat? Hangfalban már jónak számít,ha 1% alatt van a torzulás, tehát gratulálok, ha valaki kihallja a hangfal mögött levő 0.01 és a 0.1% között a difit.

    Torzításokat nem tudod teljesen megszüntetni. Kábelek, csatik, forrasztások is változtatnak a jelen(tehát torzít), mégsem szokták mérni. Gondolom, mert harmonikus a torzítás, ami ritkán zavarja a fület.

    Egyébként ma hallottam egy utolsó féle HRT MS2+t. jitteresnek vélem a hangját, de USBn sztem kemény vetélytárs lesz 100ért. Sokkal jobb forrás szerintem, mint a koporsó ms2+.

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák