Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz nobela #104094 üzenetére

    Ok, lehet kicsit szélsőségesen fogalmaztam - félsüket vén hülyeként. :)) Nézzétek el nekem, kérlek!

    Egyszerűen imádom - a nem különösebben drága, mindenestől max. 5-600 ezer forintot érő DIY hangszórós rendszeremet (szerk: ennél jóval többet költöttem el rá, de kb. ennyit használok belőle, a többi a szekrény tetején porosodik), nekem hatalmas élmény még mindig zenét hallgatni rajta, pedig egész nap szól, szóval akár rá is unhatnék... :B A fejhallgatóval vagyok nagy bajban: már építettem többféle füles erősítőt (csövekkel, félvezetőkkel - mindet direkt nagyohmos fülesekhez), de élményben több klasszissal elmarad a hangszóróimtól, akár a DT990-et, akár az öreg Philipset teszem fel (a Sennheiser HD480-am az egyenesen ipari hulladék, de az nem hibátlan, nem gyári állapotú, szóval őt most ne bántsuk :) ). A Beyer hamar fárasztóvá, természetellenessé válik, pedig vannak klassz megnyilvánulásai is gyakran, a Philips meg egyszerűen "monó", részlettelen és amolyan teljesen semmilyen hangú. Igaz, nem is válik bántóvá sosem, de örömet élményt sem sokat ad a használata....

    Szóval jelenleg tanácstalanság van. :F Ha lesz rá módom, akkor valamelyik bemutatóteremben meghallgatok majd egy HD600-at, egy HD650-et - és ha tetszeni fog amit hallok, akkor majd rendelek Massdropról "féláron" egy HD6XX-et, vadiújan. Ez a távlati terv, de egyáltalán nem sürgős a dolog, igazából jól el vagyok "füles nélkül is". Nem zavarok senkit sem a hangszóróssal sem, nem vagyok rákényszerítve a használatára.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák