Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ibituba

    aktív tag

    válasz bkercso #102867 üzenetére

    230v hálózati feszültségről menne a primer oldal. Sajnos ismerősöm ma nem ért rá feszre tenni így a mA szükségletet sem tudjuk meghatározni. Olvastam olyat is hogy a 4560dx nek 18 volt kell, de lehet a panel többi része használja azt a pluszt ami miatt 21,4v jött le a erősítő nyák tuskeirol. Sajnos én ehhez nem értek, viszont ismerősöm ezt megméri majd nekem. Egy a baj vele, hogy szakmailag nagyon ott van az elektonika terén, viszont HiFi szemmel elég nehéz vele szót érteni, hogy mi az amit a műszerek igazolnak, illetve mi az ami már majdnem ezotéria.. :) . Ezért és kérdezem tőletek, hogy mi az a " kapcsolás" secunder oldalon amit HiFi szemszögből azért ki kell hogy erolkodjek belőle. Kellhet e ide toroid trafó, vagy hálózati, vagy DC kapcsoló üzemű is oké... Én ehhez semmit nem értek. Annyit kérek tőle, ha költségesebb, babrálosabb is esetleg, akkor is válasszuk azt hogy tényleg frankó legyen HiFi szemszögből is. Na itt talán picit lökdösni kellene esetleg egy olyan irányba ami nekem jó lesz. Aztán lehet tévedek vele kapcsolatban, ész nélkül nem csinálunk semmit, majd elmondom ő mibe látja a megoldást és átbeszélem itt. Tudom ez picit ilyen hátulról mellbe, de ő annyira elzárkózik minden olyantol ami a hifinel létező elmélet, hogy nagyon :)

Új hozzászólás Aktív témák