Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Airma85

    csendes tag

    válasz LaptopSystem #265 üzenetére

    Szia Alfa156!

    Nekem 3 éve van D9500-asom, és 3 éve küszködök vele.
    Akkor 120e-ért vettem. A specifikációi ígéretes munkatársat feltételeztek.
    Tévedtem. Utána kérdeztem sok helyen, konkrétan erre a típusra, és egybe
    hangzóan úgy vélték, a Fujitsu, és a D9500-at választók legnagyobb tévedése
    volt ez a modell. Azóta is nap mint nap alátámasztja a gépem ezt a megállapítást.
    Internetezni nagyon jó. De mást ne várj tőle.
    Néhány negatívum:
    -fojamatosan melegedő proci, emiatt állandóan zúg a venti (3 év alatt 10X takarítottam, és 4X cseréltük a hőközlő folyadékot. Bemérték, és a működési elvárásoknak megfelel, mégis megégett a réz alkatrész, ami a hűtést kezeli. Feladtam, már lesz...om)
    -a videokártya gyengébb mint bármi amit eddig láttam. Emellett a kiterjesztett asztal funkció csak akkor működik, ha a hold, a nap, és a csillagok állását is megfelelőnek érzi a gép, na meg persze kedve is van. Millió variációt, javítást próbáltunk eszközölni, de semmit nem javult ezen szeszélye a kicsikének.
    -az olvasó-író szintén ezzel a különös betegséggel küzd.
    -a billentyűzet 3 hónap után feladta, mindezt úgy, hogy heti 2-3 alkalommal használtam otthon, esténként böngészésre.
    -az alaplap pöpec, bemért adatok alapján hibátlan, és mégis kékhalálozik. Eddig volt rajta Vista, és 3 féle XP. Tanácstalanok lettünk, már ez sem izgat..
    -utoljára pedig annyit, a Wifi fél év működés után elhallgatott, a Bluetooth meg kedv függően működik.

    vadonat újonan vettem a Laptop.hu-nál, garanciálisan. Az első szerviz látogatás alakalmával azt mondták, nem rendeltetésszerűen használtam, ezért ugrott a gari.
    Mosolyogva távoztam, annyira nem lepődtem meg. Szóval vagy ezen a gépen van
    rontás, vagy igazam van, és ez a modell egy elb...ott példány a Fujitsu háza tájáról.
    Minden esetre engem egy életre eltántorított a márkahűségtől! Szinte úgy várom a
    következő gépet, mint a messiást. Ezt nem adom el, nem akarok senkire átkot hozni.
    Ez megmarad arra az esetre, amikor végre lecserélem, és kipróbálhatom, vajon tényleg
    át lehet-e szakítani a monitort egyetlen ütéssel?! :P

    Remélem tudtam segíteni!
    Minden jót! Üdv..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák