Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valaki87

    senior tag

    válasz Aryon87 #108386 üzenetére

    Most már kezd kirajzolódni a kép, hogy addig vízálló egy telefon gyárilag ( jobb esetben ) amíg nincs megbontva....Pixel 6-om volt, anyum megörökölte tőlem, és most nosztalgiázok amíg ki nem találom mit is szeretnék...Így vettem egy Huawei Mate 20 Pro-t...Megmártottam mint a Pixelt is, szerencsére ezek még gyáriak mert nem áztak be. :)
    Pont a minap gondolkodtam, hogy a Mate 20 Pro-ba cseréltetek akkut a Huawei szervíznél, de így már nem merek....Mondjuk nincs sok probléma vele mert 5-6 órás kijelzőidő megvan vele csak mondom lehet ez még többet is tudna, ha lenne egy akku csere de így hagyom gyáriba akkor... :))Igaz ha be is ázna a Huawei "csak" 70 ezres kategória ki lehetne bírni, de a pixel közel 200k az már jobban fájt volna... :) ( előtte meg az Iphone 13 Pro, az fürdött velem nem 1x a mogyórodi aqua parkba, na azon idegeskedtem volna 300k-ért ha beázik :D)Hozzá teszem mellékesen, a Pixel jó telefon, egyből kiírta, hogy folyadékot érzékelt és majd akkor rakjam fel töltőre ha majd ő szól, hogy okés a dolog, pöpec cucc...A Mate 20 Pro-n is meglepődtem mert valahogy sokkal jobban-gyorsabban kiszáradt mint az Iphone 13 pro, azon fél napig a hangszóró nem volt életképes egy fürdés után...A Mate 20 Pro 10 perc után remekelt már.... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák