Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A Zéé

    addikt

    válasz diablo1984 #28374 üzenetére

    Baromira nem általánosítottam, de a kolléga feltételezhetően ismeretlen előéletű, Németországból behozott autó vásárlását tervezi, aminél van pár tény, amit nem szabad figyelmen kívül hagyni:
    - a 10 év körüli Focusok sajnos nagy általánosságban szeretnek rozsdásodni, bárhonnan is származnak.
    - a Németországból, Ausztriából behozott autók túlnyomó többségénél jelen van kisebb-nagyobb mértékű rozsdásodás, legyen az bármilyen gyártmány.
    - a Németországból Magyarországra behozott autók 90%-a nem a megvigyázott, tiptopp állapotúak közül kerül ide, hanem a mobile.de hirdetések elejéből. A tényleg hibátlan autók ott is drágák.
    - az autókereskedők nem jótétlények, nem fognak azért 100k feletti összegeket költeni csak azért egy autóra, hogy az új tulajnak jó legyen.
    - ha kozmetikáznak valamit, akkor igenis el akarnak takarni valamit, ez 100%. Frissen polírozva én eddig csak olyan kereskedésben álló autókat láttam, amikről menet közben kiderült, hogy kisebb-nagyobb mértékben törve voltak.

    Ezek közül egyik sem feltétlenül a vásárlást megakadályozó dolog, de nem árt résen lenni, a kolléga meg erre volt kíváncsi.

    Just a simple Lineman...

Új hozzászólás Aktív témák