Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    válasz RaGi91 #887 üzenetére

    Bocsi közben elmentem aludni. :) Hát köszönöm szépen, pedig nézegettem ám a basic és advanced videókat, de annyira nyerni akarok és gondolkodás nélkül nekiesek az enemy-nek, hogy abban bukom el. Indítom a top heavy-t, az első bemegy mondjuk, az többit vagy kidodge-olja, vagy megszakítja light-al, aztán már kapom is. Le kéne hűtenem magam és tényleg az alapoktól kezdeni. Majd megnézem, biztosan lehet trainelni, és azzal kezdem. A botokkal 1v1-ben nincs gondom az esetek többségében, dominion-ban szokott lenni, nem tudom miért. Tegnap este pl. deathmatch volt, nagyon nem is talált a szintemen játékosokat, 2-es és 3-as repus is volt. Első meccs 4-0 ide, a következőben mindenkit levert a gép.. Csak kamilláztam. Vannak érdekes dolgok, attól is majd kiesett a szemem, hogy a kardom egy side light után átment az ellenfél testén, nem sebezve... A fiammal össze is néztünk, hogyhogy nem talált. Na mindegy, megfogadom a tanácsokat, és köszi még egyszer. :) Még volt valami amit kérdezni szerettem volna, majd melóba eszembe jut. :)

Új hozzászólás Aktív témák