Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz tildy #541 üzenetére

    ''Zöldség a büdös életbe nem fog mellé menni. Mondtam, hogy nem eszem meg.
    Csak a retket , az uborkát, a paprikát,a hagymát , a kukoricát''

    Na, akkor mégis megy mellé zöldség... :) Retek, uborka, paprika, hagyma és egy kis kukorica is mehet.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz tildy #541 üzenetére

    Ez sokféle zöldség, ezekből lehet azért csemegézni ;) Cukorborsó nem megy le, abból sokmindent lehet csinálni. Az uzsid nem étel, valami szilárd kellene, hogy mi, az fakultatív. Lehet kapni energiaszegény majonézt is, ezzel kicsit feldobhatod a zöldségeket is. Végére egy rossz hír: bizonyos célok érdekében sokszor azt is meg kell enned, amit nemigen szeretsz, még ha rövid távon is, sajna ez van. Általános tippek: brokkoli (nem párolva, úgy iszonyat), tejtermékek (egyénfüggő, sokaknak nem jön be és többet árt, mint használ, ki kell próbálni), tartós szeletelt kenyér (fele kalória, finom, laktató,csak délelőtt), rendes barna kenyér (nem színezett mű izé), gyümölcsök is mehetnek, de csak délutánig és nem mindegyik (pl.: banán nagyon hízlal, de 1-1 mehet). A tippek a saját régi diétámon alapulnak, én fogytam tőle rendesen, remélem van benn hasznos tipp :)

    Az esti párolt csirkemell mellé mit eszel, ha nem zöldségeket?

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák