Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • süti5

    őstag

    válasz fLeSs #3097 üzenetére

    Azért ismerd el, hogy igaza van nagyrészt....
    Ja, kolléganőmnél direkt rákérdeztem erre a fehérje dologra és pozitív színben tüntettem fel, erre mondta, nehogy szedjek, mert ha mindegyikben az van egyáltalán, ami fel van tüntetve rajta, akkor is feleslegesen terheli a szervezetet, a vesét pl., szerinte nem kellenek ilyen cucmók, kajából is be lehet vinni. Ja, hogy akkor nem lesz havonta plusz 5 centi a karodon, csak kettő? Ezen azért gondolkozz el, mielőtt válaszolsz, és ismét kifejted az egészséges bogyók, turmixok és porok világát:)) Én értem a te elképzelésedet, hogy ezek nem szteroidok stb., és ezzel te azt hiszed egészségesen élsz, de sztem egyoldalúan táplálkozol... a zöldségek plusz húson kívül is van élet, persze, te a vitamint, meg ásványi anyagot biztos megkapod bogyókból, de ez nem ugyanaz... Sok olyan gyümölcs, zöldség van, amit pl. csak főzelékben eszünk, te viszont kizárod a főzeléket, mer mennyi liszt van benne.... innentől kerülsz bele az ördögi körbe, mert akkor viszont már nem is vitted be azt a zöldséget, gyümölcsöt tápanyagként... Az irány abszolút jó, amit itt mondotok, de nem kell olyan szigorúan nyomni, lehet enni több főtt ételt, változatosabban.

Aktív témák