Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SPDeluxe1.0

    aktív tag

    válasz nRu3 #149 üzenetére

    Brutál jó kis topic,végigolvastam,pont aktuell nálam is!! :D
    Pont éppen ebben a cipőben jártam alig egy hónappal ezelőttig :D,ugyanis az akkor még meglévő lyukas fogamat akkor pusztítottam le egy óvatlan pillanatban(ez volt dec.1.-én) Tudtam má' hogy ócska az a hátsó nagy örlőfog,de én is halogattam,persze csak addig :D .Natehát bevettem a számba a második Orbit rágót,és a még szétrágatlan rágóval véletlenül izomból ráharaptam az akkor már elég érzékeny fogacskámra :O Olyat belenyilalt a pofámba,hogy aszittem tarkón basztak egy zártszelvénnyel.Majd 2 nappal ezután go dentist,aszongya a csávó(magán) hogy ezt bizony ki kell venni,mondom neki ezt én is így gondoltam,tehát akadály elgördítve.A probléma akkor kezdődött,mikor láttam,hogy a doki, - egy termetes,közel 55-60 körüli csávó - elkezdi izomból tépni,forgatni a fogamat,de én láttam hogy nem igazán mozdul a fogó a kezében,mert biza' eléggé be voltam oda gyökerezve:) Erre aszongya nekem a csávó ,hogy jóvan,akkor lazíccsunk rajta.Én ott hátradőlve fél szemmel követtem a rendelőn át,hogy ugyan ez most mivel is akar lazítani :F ,amikoris megláttam,hogy egy pontozószerű fémkellékkel tért vissza a pofámba,és szétvéste a nagy fogamat,persze a gyökeret beletörte,azzal még külön elszórakozott,mire kikapargatta a szétb@szott ínyemből.Nagy szerencsémre ,mivel nem volt gennyes a fogíny,se a környéke,a beadott 1 darab injekció ilyan mértékben hatott,hogy még kb 3-4 óra múlva se éreztem semmit,utána se nagyon fájt.ezután kb 1 hét múlva a seb begyógyult,és én naívan azt hittem,hogy juhééééé!!! fog kivéve,seb begyógyulva,téma letudva. Nade!! :( Kb. eltelt még egy hét,és azt éreztem,hogy a bal állkapcsom alsó része kezd bedagadni.Először csak az állkapocs körüli részen volt egy egészen jól kitapintható duzzanat,majd napok múlva egyre jobban keményedett be,és a tetőzésekor elérte az akkora nagyságot,hogy a tenyerembe belefért az a rohadt duzzanat.Ekkor már elég szoros szájzárat kaptam,enni szinte semmit nem tudtam,ekkor határoztam el,hogy visszamegyek a fogdokihoz,hogy nézzen bele megint a pofámba.Picit nehéz volt rászánni magamat,mert titkon arra gondoltam,hogy hátha elmúlik magától is,nem is olyan komoly ez,meg ilyesmik.Mikor meglátta,azonnal megírta a beutalót a szájsebészetre.Irány a Petz Aladár Kórház.A szájsebészeten a doktor belenéz a számba,és csak úgy kijelenti : kb egy óra múlva meg tudom műteni.Gondoltam magamban,bazeg ennek a fele se tréfa,ez engem télleg megműt mindjárt. :C persze így is tett,először röngten,majd jól kinyomkodta a gennyet a pofámból,totál fel volt telve az egész bal állkapcsom,az érzéstelenítő lóf@szt se ért :) ,mert mint kiderült a húzásból kifolyólag csonthártyagyuszim lett :O .3 napig benn feküdtem a kórházban,de érdekes módon ebből az egész injekciós gennyes,véres procedúrában még a vérnyomásom se ment feljebb,se hőemelkedésem se volt a reggeli-esti vizitek során,az egész inkább kellemetlen volt ,mint fájdalmas.Azóta fogmosi,Augmentin,szájölítés.
    Összegezve az egészet csakis az fájt bődületesen,amikor a rágót ráküdtem a fogamra a kezdetekkor,utána semmi.Abba a világító lámpába is csak simán belevigyorogtam a fogdokinál is,meg 2 hét múlva a műtétnél is,mert rájöttem hogy úgyis ezeknek a srácoknak a szaktudására vagyok utalva jelen pillanatban,akkor meg mi a f@sznak parázzak :F,akkor csak szarabbul érzem majd magam,én viszont imádom magamat jól érezni,nameg lehet egy kicsit mazo lennék?? ;] :D
    Úgyhogy sztem az a rágó jól is jött tulképp,mert még mindig benn lenne a fogam,ha teheted,akkor húzasd ki a ..csába,mert csak szarabb lesz,habár így se garantált hogy jól jár az ember ,mert sajna egy sima foghúzás ide vezethet,ahogy én is jártam. :(

    "oh no the devil has a code for god mode!!!"

  • SPDeluxe1.0

    aktív tag

    válasz Totyi #154 üzenetére

    Hát bizony,a vésés nagyon rizikós ,és sztem eléggé természetellenes is,épp ezért totál kiszámít6atlan az utózöngéje,de hát van ennél jobb módszer a fog eltávolítására jelen pillanatban? :F

    "oh no the devil has a code for god mode!!!"

Új hozzászólás Aktív témák