Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz tildy #167 üzenetére

    Próbáltál puha szőrű fogkefét? Egy ismerősömnek is ez volt a gondja, és mihelyst olyan fogkefét vett, ami nem közepes, hanem lágy, sokkal jobb lett a helyzet. Csak elég nehéz ilyet találni, általában jó ha egy-két fajta van egy dm-ben vagy tecsóban is.

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • Baboon

    senior tag

    válasz tildy #167 üzenetére

    Nananananana
    ''így inkább a fogmosások számát csökkentettem''
    Ezt nagyon nem kéne. Azzal hogy nem mosod a fogad elégszer és mikor megmosod is csak rövid ideig a fájdalom miatt at éred el hogy nem mosod le a baktériumokat az ínyedről amik okozzák a gyulladást (gyanítom emiatt vérzik és nem azért mert elvágtad a konyhakéssel :). Nem tudom milyen szintű a gyulladás, de ha félsz a fogorvostól és nagyon fáj akkor is több lehetőséged is van.
    Puha sörtéjű fogkefe ahogy írták már (amint nem vérzik és nem fáj térj vissza a közepesre) + szájöblítő víz + száj és torok fertőtlenítő tabletta (akár strepsils is, de ha csak ezt eszel nem fog elmúlni) + gyógyszertárban biztos vagyok benne hogy lehet ínygyulladás kezelésére alakalmas ecsetelőt kapni.
    Ha már nagyon nagyon durván néz ki (mondjuk a durva elég relatív) akkor menj fogorvoshoz, lefogja ecsetelni, ír gyulladás csökkentőt és elmondja mit tégy ezen kívül.
    De semmi féle képpen ne csináld azt hogy nem mosol fogat!

    ''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

Új hozzászólás Aktív témák