Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Korcsii

    őstag

    válasz Cypresss #10800 üzenetére

    Ha rendereled, akkor van olyan opció, hogy méretezze át egy megadott felbontásra az ablakot felvétel előtt. Ezen kívül még lehet az FSX-ben is állítani a felbontást, és teljes képernyős módból felvenni, de azt meg lehet a monitor nem szereti.

    Mondjuk amikor pár hete/hónapja linkeltem a videót, akkor azt nem rendereltem (első felét ráadásul élőben vettem), és a monitorom se akarta szeretni a 720p-t, ezért akkor átméreteztem az ablakot kézzel. Igazából addig cincáltam az ablakot, amíg fraps-el felvéve (1-1 másodpercet) azt nem írta felbontásra, hogy 1600x900. Lévén 1080p-t nem tud a monitorom (1680x1050 a max), ez akkor jó ötletnek tűnt - majd szerkesztés közben átméretezem, talán így szebb lesz. Na ja, csak utána órákat szívtam virtualdub-bal, mire átméreteztem, ráadásul óriási fájlokat csinált, másik codec-ekkel meg a videoszerkesztőből való importálás után duplán váltottsoros lett. Na ezután toltam fel youtube-ra az ereddeti fájlokat, és ott "megvágtam". :D Szumma szummárum legközelebb 720-as ablakból veszek fel (vagy veszek egy TV-t, és tolom fullHD-ban - ja de akkor több VRAM is kéne, akkor már egy új VGA is kéne, de ahhoz dukál egy új proci is, ehh ehh ehh :DDD ).

Új hozzászólás Aktív témák