Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gudi

    tag

    Sziasztok!
    Prógálgattátok már a STEM FSX-et, illetve feltenni rá kiegészítő repülőket, vagy sceneryket?
    Úgy olvasom, hogy néhányatoknak sikerült már, én viszont kínlódom vele..
    Azt olvastam valahol, hogy ehhez az eredeti FSX-et unistallálni kell a kiegészítők előzetes törlésével. Nosza nekiestem, minden FSX és kiegészítő unistall. Sőt a STEAM-ot is, mert azt meg újraraktam az új gyors vinyómra. Most jött a meglepetés: akármit akarok telepíteni a steamos FSX-re, nem találja meg az FSX foldert...
    Pedig sebészi pontossággal adom meg az elérési útvonalat, a repgépnél az Airplanes mappa végeztével, illetve a scenery nél a Scenery mappával.
    De nem veszi figyelembe, sőt az eredeti FSX helyet adja meg, persze ott sem találja...
    Szóval most ott tartok, hogy van egy egyébként jól, gyorsan betöltődő, és alapgépekkel majdnem max-ra felhúzott beállításokkal működő FSX-em, amivel egymagam repülgethetek, ha van hozzá kedvem.-((.. De egyedül nincs sok.-(((.Azt is próbáltam, hogy FSinn-t tegyek fel rá, hogy legalább a VATSIMre felmennék, de mintha fel sem raktam volna...
    Ha valaki tud, segítsen már rajtam szorult helyzetemben-) különösen az FSX meg Steam szakértőkhöz fordulnék..

Új hozzászólás Aktív témák