Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz IgnisFatuus #11635 üzenetére

    IgnisFatuus:
    Azt gondolom, hogy sajnos neked van igazad élettartam szempontjából, de nem baj, hogy 96% kezdünk szerintem, így is bőven elegendő az élettartam szerintem. Szóval ezért senkinek sem kell aggódni szerintem, persze nem jól néz ki optikailag, hogy nem 100%, de gyakorlatilag édesmindegy.
    Lehet, neked is javulnának az értékeid, ha feltennéd az új raid drivert, ha érdekel egyáltalán.
    Kissjeno: nekem is kiírja, hogy smart command failed a biosban. Gigabyte GA-EP45-UD3R alaplapom van, de szerintem csak e miatt nem fogok egy béta biosra frissíteni, annyira nem zavar, megvárom míg nem lesz béta.
    Colos1: Megnéztem a listát, hát a vertex 2-öt nem támogatja a sentinel, és sajna már leszedtem ,mert úgysem ír ki valós értékeket az említett okok miatt, szóval nem tudok küldeni képernyőképet. Egyébként az önteszt alapján írta ki, aztán ha a részletes lemezellenőrzésbe benéztem ott azt írta, hogy még sosem futott az önellenőrzés, és ha el akartam indítani akkor kiírta, hogy nem indítható ismeretlen (Microsoft Intel_rst_10.0.0.1046 ACHI RAID Driver) driver miatt, mint írtam is.

Aktív témák